Де не варто відпочивати

На даний момент, туризм доступніший, як ніколи. Раніше, коли існували серйозні обмеження по межі, просто не було можливості просто так поїхати в будь-яку європейську країну. Але зараз, ви можете придбати квиток і полетіти куди завгодно. Але варто пам’ятати, що є місця, в які їхати просто не варто. Багато країн не просто ворожі, а небезпечні для вашого відпочинку. Це було прекрасно показано на щоденниках різних мандрівників. Деякі країни настільки здичавіли, що туристам там навіть по вулицях пройти не можна. В африканських країнах часто крадуть людей, після чого вимагають викуп. Наприклад, вартість європейця становить один мільйон доларів. Самі розумієте, що такого роду суму доведеться виплачувати родичам або державі. Навіщо це робити, коли є можливість поїхати в величезна кількість прекрасних європейських і азіатських країн, де можна чудово відпочити і відчути себе королем відпочинку.

Якщо ви хочете полетіти кудись, то вам буде потрібно придбати квиток в іншу країну. А заощадити на квитках всі хочуть. Насправді ж, багато авіакомпаній намагаються зробити їх дешевше. Якщо ви хочете купити авіаквиток, то зробити це ви можете за посиланням. Там ви можете знайти квитки на будь-який курорт і в будь-яку країну світу за невисокою ціною. Це дозволить вам менше витратитися на подорож.

Куди не варто їхати

• Сомалі. Жахлива країна. Громадянська війна остаточно знищило колись непогану країну. Там немає хороших доріг, немає умов для нормального життя. Більш того, якщо ви туди приїдете, є висока ймовірність, що вас вкрадуть. Саме тому, якщо ви вирішили туди приїхати, відразу біля аеропорту найміть охорону. Середня вартість охорони дорівнює тисячі доларів за один день.
• Папуа Нова Гвінея. Не зовсім погана країна. Але там активно поширюється ресколізм. Що це таке? Це мафія, яка повністю складається з підлітків. Насправді, більшість сучасних мандрівників відзначають добрих місцевих людей, і просто звірів поліцейських.
• Судан. Судан — це мусульманська держава в Африці. Таких там багато, але там вкрай серйозно ставляться до звичаїв. Незважаючи на те, що ви турист, вас цілком можуть затримати навіть за невелику пляшку пива. У Судані дуже і дуже суворі представники правоохоронних органів. А це дійсно небезпечно, так як вони можуть творити з вами все, що завгодно.

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *