У Києві з 16 січня скоротять вуличне світло: що відключать

Вуличне освітлення в Києві зменшать до 20% від початкового рівня У столиці України вводять суворий режим заощадження електроенергії для зовнішнього освітлення. Як зазначає Delo.ua, про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації (КМДА). Це рішення прийняла Рада оборони міста Києва…









