Сумський театр Щепкіна з жовтня адаптує вистави для людей із порушеннями зору

Сумський театр Щепкіна з жовтня адаптує вистави для людей із порушеннями зору 14.06.2024 11:49 Укрінформ Сумський національний театр ім. М. Щепкіна з жовтня адаптує вистави для людей із порушеннями зору.

Про це повідомили на сайті Міністерства культури та інформполітики, передає Укрінформ.

«Сумський національний театр ім. М. Щепкіна отримає грантову підтримку від Українського культурного фонду в рамках конкурсної програми «Культура без барʼєрів» для реалізації проєкту «Відчути театр» для людей з порушеннями зору», – йдеться в повідомленні.

У театрі з липня по жовтень будуть адаптовувати вистави.

Як зазначається, людям з порушеннями зору видаватимуть спеціальні навушники. Під час перегляду вистави між репліками героїв глядачам пояснюватимуть, що відбувається на сцені. Таким чином люди з порушеннями зору так само можуть емоційно відчути вистави.

Тож приблизно із серпня люди з порушенням зору зможуть подивитися деякі вистави і в Сумах, і в інших містах області під час гастролей. Також театр роздаватиме листівки зі шрифтом Брайля, де буде інформація про проєкт і вистави.

Квитки для людей із порушенням зору будуть безкоштовними, але перед виставою потрібно буде забронювати навушники.

Як повідомляв Укрінформ, раніше в МКІП заявляли, що двадцять відсотків усіх ресурсів на відновлення України необхідно спрямувати на людський вимір, де культура відіграє центральну роль.

Фото: Сумський національний театр ім. М. Щепкіна

Театр Шрифт Брайля МКІП

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *