Вбивство 9-річної Валерії у Німеччині: серед підозрюваних є біженець з України, — ЗМІ (фото)

Фото: Bild | Місце, де було знайдено тіло 9-річної дитини.

За даними німецьких журналістів, наразі поліція підозрює двох чоловіків — уродженця з Молдови Андрія, який був колишнім хлопцем мами дитини, і 50-річного українця Геннадія, який переслідував жінку.

Related video

Німецька поліція шукає вбивцю дев’ятирічної українки Валерії у Дюбельні. Слідчі припускають, що до злочину могли бути причетні знайомі матері дівчинки. Про це пише Bild з посиланням на джерела у правоохоронних органах.

Повідомляється, що серед підозрюваних є чоловік, на ім’я Андрій, який деякий час перебував у стосунках з 33-річною Надією, мамою Валерії. Зранку в день зникнення дитини він писав жінці та наполягав на телефонному дзвінку. Він громадянин Молдови, але зараз нібито перебуває в Празі. Поліція Чехії займається його пошуками.

За даними Bild, молдованина нібито зафіксувала камера спостереження сусіднього будинку у день ймовірного викрадення українки. Його мобільний телефон також “засвітився” у Дюбельні.

Ще один підозрюваний — 50-річний українець, на ім’я Геннадій, який жив по сусідству. Відомо, що мати вбитої дівчинки відмовилася будувати з ним стосунки. У відповідь той погрожував “зруйнувати їй життя”.

Сусіди Геннадія повідомили, що поліція хотіла поспілкуватися з ним, але не може його знайти.

Колишній хлопець Надії, який зараз перебуває у Чехії Фото: Bild

Українець Геннадій, який переслідував матір загиблої дитини Фото: Bild

Нагадаємо, що 9-річну Валерію розшукували з 3 червня. Тіло дівчинки знайшли за декілька кілометрів від місця проживання в лісі. Валерія разом з мамою Надією і молодшою сестрою Вікторією проживала у Німеччині з 2022 року.

Батько дітей, який служить в ЗСУ заявив, що колишня дружина обіцяла привезти доньок в Україну на канікули, але цього не сталося. За його словами, жінка відправляла саму дитину до навчального закладу.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *