Вбивство 9-річної українки в Німеччині: один з підозрюваних продемонстував зуби, як алібі (фото)

Фото: pixabay.com

Чоловік заявив, що на момент вбивства дівчинки перебував за кордоном, де проходив лікування у стоматолога.

Related video

Один із підозрюваних у вбивстві 9-річної українки в Німеччині заявив, що має докази своєї непричетності до зникнення та вбивства дівчинки. Про це повідомляє німецьке видання BILD.

Чоловік сам зв’язався із журналістами після того, як в ЗМІ поширили інформацію, що у злочині підозрюють двох чоловіків — колишнього хлопця її матері Андрія з Молдови та їхнього 55-річного сусіда Геннадія з України.

Українець надав медійникам штампи в паспорті, чек, а також нові зуби як свідчення того, що останніми днями він був у Стамбулі, де проходив лікування у стоматолога.

Геннадій уже надав свідчення поліції ФРН. Він визнав, що раніше мав стосунки з матір’ю дівчинки. Вони познайомилися 2 роки тому у Німеччині та пробули парою 5 місяців.

За словами чоловіка, розійшлися вони не мирно, була сварка, а також чоловік навіть погрожував жінці. Але із самою Валерією він мав “хороші стосунки”, а її загибель “ранить мені серце”, заявив українець.

Ще один підозрюваний — Андрій із Молдови, постійно проживав у Чехії у Празі. За даними видання, у день вбивства він прибув до Дебельна і намагався зв’язатися з матір’ю дівчинки. Його досі не можуть знайти ані чеські, ані німецькі правоохоронці.

Вбивство 9-річної дівчинки в Німеччині: що відомо

9-річна Валерія, яка разом з мамою та сестрою переїхала до Німеччини після повномасштабного вторгнення РФ до України, зникла 3 червня в Саксонії дорогою до школи. Вона вийшла з дому близько 7 ранку, але на уроках так і не з’явилася. В школі матері дівчинки про це повідомили лише після 18 години вечора. Однокласники бачили, як дитина нібито на когось чекала поблизу школи.

Розшуки українки тривали понад тиждень. У них брали участь близько 300 правоохоронців та волонтерів. Тіло дівчинки виявили 11 червня в лісових насадженнях неподалік міста Дебельна. Правоохоронці встановили, що її було вбито. Батько Валерії повідомив, що не бачив свою доньку 2 роки — вони спілкувалися лише по телефону.

12 червня ЗМІ повідомили про ймовірну причетність до зникнення і вбивства дівчинки двох чоловіків — колишніх матері дитини.

Источник: www.focus.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *