Серґей Кіслов – у світі спостерігається зростання попиту на соняшникову олію
Серґей Кіслов – у світі спостерігається зростання попиту на соняшникову олію

За результатами 2020 року обсяг збуту соняшникової олії групи компаній «Юґ Русі», одного з провідних світових виробників такої продукції, на міжнародному ринку зросла більше ніж на 30 % у порівнянні з 2019 роком і перевищив 500 тис. тонн. Ця цифра охоплює як гуртову сиру соняшникову олію так і рафіновану олію в пляшках. 

Зокрема, обсяг постачання соняшникової олії до Китаю збільшився у 25 разів.

 «Зараз спостерігається зростання зацікавленості в соняшниковій олії в багатьох азійських країнах», — зазначає Серґей Кіслов. «На тлі переймань через власне здоров’я та імунну систему через пандемію COVID-19, люди все частіше переходять до використання соняшникової олії. Цей продукт – один зі світових лідерів за вмістом Omega-6 та вітаміну «Е», що позитивно впливає на здоров’я клітин людського організму та зміцнює імунну систему. Цілком природно, що люди прагнуть частіше використовувати соняшникову олію у власному раціоні».

У 2021 році компанія «Юґ Русі» планує і далі розширювати географію збуту власної продукції та відкривати для себе нові ринки. Зокрема, соняшникова олія «Юґу Русі» братиме участь у міжнародному ярмарку GULF FOOD 2021 у Дубаї з 21 до 23 лютого.

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here