
Пісторіус не спостерігає жодних ознак схильності Росії до миру 31.01.2026 14:37 Укрінформ Очільник оборонного відомства Німеччини, Борис Пісторіус, поки що не відзначає ніяких індикаторів того, що Росія прагне до припинення бойових дій, про що, зокрема, свідчать її терористичні удари по мирному населенню України.
Про це німецький посадовець повідомив у бесіді з виданням RND (RedaktionsNetzwerk Deutschland), повідомляє Укрінформ.
"Стосовно України слід констатувати, що президент США надав імпульс мирним обговоренням. Однак на даний момент я не бачу жодного свідчення того, що Росія щиро бажає миру", – зазначив міністр.
Керівник Міноборони ФРН акцентував, що Росія продовжує піддавати Україну бомбардуванням з безпрецедентною інтенсивністю.
"У той час, як відбуваються перемовини в Абу-Дабі, Путін обстрілює Україну з такою силою, якої майже не було під час цієї війни. Це вже не має відношення до військового протистояння. Це терор, націлений виключно на цивільне населення – взимку при мінус 20 градусах", – наголосив Пісторіус.
За його словами, коли доходить до головного, Путін завжди відстоює свої максималістські вимоги та ніде не виказує готовність до компромісу.
Стосовно домовленості про тижневу перерву в атаках на Київ Пісторіус висловив значні сумніви щодо щирості Москви.
"Якщо б Путін серйозно ставився до переговорів в Абу-Дабі, його не потрібно було б просити. Він би не лише припинив атаки на Київ через сильний мороз, а й по всій країні. У мене великі сумніви, що Москва хоч якоюсь мірою серйозно ставиться до цієї перерви в атаках", – резюмував міністр оборони Німеччини.
Як інформував Укрінформ, раніше федеральний канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що ключ до зупинки війни знаходиться у Москві, а схильність Росії до поступок з’явиться лише тоді, коли вона відчує чітку та непорушну підтримку України з боку Європи та Заходу.
Фото: Денис Шмигаль / Фейсбук
Німеччина Переговори Путін Пісторіус Війна з Росією
