“Кернел” перейшов на енергію лушпиння для виготовлення олії.

Кернел перевів виробництво олії на ВДЕ / facebook.com/Kernel.ua

“Кернел” досяг абсолютної незалежності в процесі виготовлення фасованої олії, перейшовши на власну поновлювану енергію, отриману з біомаси. Для генерації електроенергії застосовується соняшникове лушпиння – побічний продукт переробки насіння, що дає можливість замкнути виробничий цикл та полегшити навантаження на енергетичну систему України.

Про це повідомляє Delo.ua з посиланням на пресцентр “Кернел”.

“100% усього обсягу бутильованої олії на підприємстві виготовляється виключно з використанням відновлюваної енергії. Відповідне позначення вже з’явилося на етикетках наших головних торгових марок “Щедрий Дар” і “Стожар”, — відзначив директор з маркетингу та збуту фасованої продукції “Кернел” Сергій Нерощин.

Він додав, що підприємство пройшло необхідну перевірку і отримало міжнародний сертифікат від Bureau Veritas Group. 

За перші шість місяців 2026 фінансового року “Кернел” виробив приблизно 40 тисяч тонн фасованої олії, що поставляється на внутрішній ринок та у понад 40 країн світу. Соняшникове лушпиння не підлягає утилізації, а застосовується як біопаливо для забезпечення виробничого процесу.

Зауважимо, ТОВ “Чернівці Солар”, власником якого є ТОВ “Кернел-Трейд”, планує спорудити найпотужнішу сонячну електростанцію у західній частині країни потужністю 250 МВт.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *