На фестивалі Hellfest відкрито пам’ятник музиканту Оззі Осборну

На фестивалі важкої музики Hellfest Open Air було споруджено монумент, присвячений Оззі Осборну, який вважається засновником жанру хеві-метал. Шестиметровий пам’ятник було створено відомим митцем Філіпом Паскуа.

Напередодні старту музичного фестивалю Hellfest, що проходить у французькому місті Кліссон, відвідувачам представили велетенську статую легендарного британського музиканта Оззі Осборна. Цю інформацію оприлюднила дружина культового рок-виконавця, Шеннон Осборн.

Вона висловила захоплення вражаючою статуєю, пояснивши свою відсутність на церемонії відкриття проблемами зі здоров’ям.

“Мені прикро, що я не змогла бути присутньою на Hellfest під час урочистого відкриття статуї Оззі. На жаль, на початку тижня мені несподівано довелося звернутися до медичного закладу”, — повідомила 73-річна жінка.

Скульптура, виготовлена з бронзи та граніту, зображує Оззі Осборна з простягнутими руками, ніби вітаючи гостей фестивалю.

Відео дня

Оззі Осборн Фото: з відкритих джерел

Сам Оззі Осборн неодноразово виступав у Кліссоні, як самостійно, так і в складі гурту Black Sabbath.

Ієн Кілмістер Фото: з відкритих джерел

Варто зазначити, що раніше на території фестивалю вже було встановлено пам’ятник покійному другу Осборна, солісту та басисту гурту Motörhead — Ієну “Леммі” Кілмістеру.

Нагадаємо, раніше видання Фокус повідомляло:

  • Оззі Осборн відійшов у вічність 22 липня 2025 року, подолавши тривалу ішемічну хворобу серця та хворобу Паркінсона.
  • Оззі пішов з життя лише за декілька тижнів після свого прощального концерту. 5 липня Осборн вперше за майже два десятиліття возз’єднався зі своїми колегами по оригінальному складу Black Sabbath на фінальному виступі.

Останній концерт легендарного рок-музиканта став його прощальним подарунком для його дружини Шерон.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *