
Міністр юстиції Німеччини прибула до Києва 26.06.2026 10:13 Укрінформ Канцлерка юстиції та захисту прав споживачів Німеччини Штефані Губіґ здійснила одноденний візит до Києва.
Про це оголосило представництво Німеччини в Україні, повідомляє Укрінформ.
Чиновниця висловила намір своїм візитом відзначити 30-річчя Основного закону України та підкреслити непохитну підтримку України з боку Німеччини.
«Ми будемо підтримувати Україну в обороні її свободи на міжнародній арені – у протидії російській агресії, у досягненні справедливого миру. І ми також будемо підтримувати Україну в зміцненні правової держави всередині країни – сприятимемо реалізації засад української Конституції: гарантій прав людини, верховенства права, розподілу влади», – заявила вона.
Губіґ уточнила, що братиме участь у конференції, присвяченій річниці Основного закону. Вона також анонсувала укладення угоди про правову співпрацю між Україною та Німеччиною на наступні роки, що також стосуватиметься інтеграції країни до Європейського Союзу.
Як інформував Укрінформ, у столиці України з нагоди 30-ї річниці прийняття Конституції буде проведено низку культурних, просвітницьких, освітніх та пам’ятних заходів.
Фото: The Federal Government / Sandra Steins
Конституція Німеччина Візит Київ
