Троє пакистанців загинули під час нападу хуситів на комерційне судно в Червоному морі

Щонайменше три громадянина Пакистану загинули внаслідок нападу хуситів на торгове судно в Червоному морі.

Як повідомляє Укрінформ, про це поінформував міністр закордонних справ Пакистану Ішак Дар у соціальній мережі X.

За його інформацією, згідно з наявними наразі даними, в результаті події троє пакистанців загинули, а один зазнав поранень.

“Пакистан рішуче засуджує атаку хуситів на цивільне торгове судно. Подібні напади наражають на небезпеку життя невинних людей, є порушенням міжнародного права та створюють суттєву загрозу свободі мореплавства, морській безпеці та безпеці комерційного судноплавства в акваторії Червоного моря”, – підкреслив міністр.

Дізнайтеся також: Хусити завдали удару по НПЗ Саудівської Аравії та порту в Ємені

Він додав, що Міністерство закордонних справ Пакистану вступило в контакт із Саудівською Аравією та Єменом для уточнення обставин події.

Як зазначалося Укрінформом, підтримувані Іраном єменські хусити, які 20 липня оголосили морську блокаду Саудівській Аравії, вдруге атакували балістичними ракетами саудівський нафтовий танкер, що прямував до протоки Баб-ель-Мандеб для виходу з Червоного моря.

Фото є ілюстрацією

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *