23.08.2026 19:45 Людей з потяга евакуювали завчасно, однак деякі стояли дуже близько до вагонів
Від початку доби росіяни пʼять разів атакували залізницю. На станції Лиманівка Харківської області окупанти обстріляли електричку “Лозова–Харків”. Про це повідомив міністр з відновлення, інфраструктури та транспорту Микола Калашник.
“Через загрозу удару БпЛА поїзд завчасно зупинили, пасажирів евакуювали. Більшість разом із бригадою поїзда перебували на безпечній відстані від залізничної інфраструктури, однак частина людей лишилась поруч із поїздом”, – написав посадовець.
Міністр додав, що внаслідок російської атаки загинула одну пасажирка, ще четверо людей зазнали поранень.
За темою російський БПЛА атакував поїзд Суми – Київ: Укрзалізниця повідомила про наслідки
“Висловлюю співчуття рідним і близьким загиблої. Постраждалим – якнайшвидшого одужання”, – додав Микола Калашник.
Міністр з відновлення, інфраструктури та транспорту нагадав: у разі евакуації пасажири повинні чітко виконувати вказівки залізничників. Важливо не залишатися поруч із потягом.
“Ворог може завдавати повторних ударів. Сьогодні росія вдруге атакувала цей електропоїзд уже під час роботи рятувальників. На щастя, обійшлося без постраждалих”, – пише Калашник.
Атакували росіяни також і пасажирський поїзд на Одещині. По ньому вдарили реактивним “Шахедом”. Потяг завчасно зупинили, а пасажирів евакуювали. На борту було майже шість сотень людей, серед них 15 дітей.
“Постраждалих немає. Після першого влучання ворог повторно атакував локомотив. Наразі за сприяння Одеської ОВА та ДСНС всіх безпечно довезли автобусами до Одеси”, – додав Микола Калашник.
Від початку 2026 року російська окупаційна армія била по залізниці понад півтори тисячі разів.
“Від початку повномасштабного вторгнення російськими ударами пошкоджено 249 вагонів і 492 локомотиви. Під час виконання професійних обов’язків загинули 52 працівники Укрзалізниці, ще 317 були поранені”, – зазначив міністр.
Нагадаємо, що 13 серпня, реактивний “шахед” влучив у пасажирський поїзд на Одещині. Внаслідок атаки загинули двоє залізничників. Про це повідомляє Укрзалізниця.
В УЗ розповіли, що, попри загрозу, локомотивна бригада продовжувала вести поїзд, аби 340 пасажирів могли безпечно залишити вагони.
- Підтримайте журналістів “5 каналу” на передовій.
- Підтримайте “5 канал” на “Патреоні”.
Друзі, Хвилина – і ви в курсі подій. Також Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.
Читайте за темою


Наслідки атаки на Броварський район Київщини: є загиблі біля залізничної платформи, рух поїздів обмежували (оновлено)


Росіяни атакували пасажирський поїзд на Дніпровщині


Затримки поїздів в Україні: що відомо про графік руху після пошкоджень
- Поширити
- Поширити
- Твітнути
Попередній матеріал Вибух в аптеці у Львові: одна людина загинула, стала відома ймовірна причина інциденту Теги: війна обстріли безпілотники, БПЛА, дрони дрон-перехоплювач потяги, поїзди Укрзалізниця цивільні поранені, потерпілі, постраждалі ПРОКОМЕНТУЙТЕ Увімкніть JavaScript, щоб переглянути коментарі. Loading… Матеріали за темою


22.08.2026 21:47 Масована атака по Одещині: постраждала дитина


22.08.2026 20:43 путін знову відкинув мирні пропозиції: хоче воювати


22.08.2026 18:46 Від учора росіяни атакують Запорізький район: троє людей загинуло


22.08.2026 14:46 росія завдала удару по розподільчому центру мережі магазинів “Аврора”


21.08.2026 21:30 Росіяни вдарили по Миколаївщині: четверо людей загинули


20.08.2026 21:25 Не подарунки: Україна готова купувати у партнерів антибалістику – Зеленський Читайте більше Прямий ефір Анонс

Кінець ворожим “Молніям” та FPV: як український STEP-3 змінює правила гри – подробиці про перехоплювач Анонс

Працюють на передовій: підтримайте військкорів “5 каналу”, які знімають на найгарячіших напрямках фронту Спецтеми

Плівки Міндіча: справа оборудок друга Зеленського Справа “Форест Гамп”: трьом підозрюваним обрали запобіжні заходи Уряд звільнив з посади голову наглядової ради “Сенс Банку”

Повномасштабна війна росії проти України Росіяни вдарили по електричці: загинула пасажирка Сили безпілотних систем знищили одразу два російських винищувачі

Спецоперації, удари і “бавовна” на росії та окупованих територіях Сили оборони уразили станції “СТ-68”, бази морських дронів і склади ворога Генштаб підтвердив знищення російського бомбардувальника Су-24М та аеродромної техніки в окупованому Криму

Відключення світла в Україні Внаслідок ворожих атак у 6 областях частково немає світла Понад 10 тисяч абонентів залишилися без світла у Чернігові через російську атаку Вибір редакції 11.08.2025 15:16 Працюють на передовій: підтримайте військкорів “5 каналу”, які знімають на найгарячіших напрямках фронту 04.12.2025 12:37 “Відправте Вернадського на фронт”: стрілецька бригада Повітряних сил ЗСУ збирає на НРК Numo 08.09.2025 12:09 Підтримай “Машинерію війни” та виграй легендарний Dodge Challenger 14.11.2025 17:15 “Око та щит”: дрони, РЕБ і пікапи – триває збір коштів на потреби одразу чотирьох бригад ЗСУ Актуально

“Карлсон” із Грушевського: НАБУ вийшло на одного з керівників корупційної схеми в енергетиці

Сергій Пушкар, згаданий у “плівках Міндіча”, залишив Україну

“Шлагбаум” на держконтрактах: НАБУ розкрило злочинну організацію в енергетиці На часі Комерційне партнерство 28.08.2024 11:09 ПОДІЇ Спекотні фото заради рацій: зірки “5 каналу” зібрали мільйони для ЗСУ – замовляйте календар “Без цензури” на 2026 рік На 21-шу річницю каналу – ми запустилися у WhatsApp!
- Цікаві
“Хоча б на мить спиніться”: Володимир Кличко зворушив до сліз зверненням до покійної Гайден Панеттьєрі Запис 911 і шокуюче зізнання перед смертю: деталі смерті екснареченої Кличка Гайден Панеттьєрі “Я Оля Полякова, не смійте!”: у співачки намагалися вибити телефон після того, як вона потрапила у ДТП (відео) “Знайшли новоутворення у грудях”: українська співачка розкрила деталі медичного обстеження в США “Ще жодного разу вата не виграла”: Яніна Соколова відповіла на погрози Олі Полякової “Занадто рано”: Кличко відреагував на звістку про смерть колишньої коханої Смерть Панеттьєрі: стала відома остання обіцянка Кличка та різка реакція її мами Смерть Гайден Панеттьєрі: нові деталі про останні хвилини життя акторки, яка планувала поїздку в Україну ДТП за участю Олі Полякової – ЗМІ з’ясували приховану деталь аварії Магнітні бурі 20-22 серпня: науковці розкрили К-індекс
