Опалювальний сезон під питанням: енергетики просять владу відшкодувати 60 мільярдів гривень та припинити примусове списання заборгованостей.

Україна може залишитися без тепла / Вікіпедія Об’єднання операторів важливої інфраструктури (ООКІ) вимагає від уряду негайно виплатити підприємствам теплоенергетики більш як 60 млрд грн компенсації за відмінність у тарифах. Також об’єднання закликає запровадити мораторій на примусове стягнення заборгованостей за енергоресурси…











