Польський турист помер в Росії: його знайшли мертвим в готельному номері, обставини смерті не з’ясовані (відео).

Польський турист і любитель екстриму, Адам Борейко, помер під час велоподорожі в Сибіру. Його знайшли мертвим у кімнаті готелю селища Хандига, де він зробив перепочинок на шляху до найбільш морозного населеного пункту на землі — Оймякона. Про це на власній…











