
"Укрзалізниця" призначає новий поїзд / Укрзалізниця
З огляду на постійно високий інтерес до мандрівок у Карпатський край, “Укрзалізниця” запускає новий поїзд далекого прямування №26/25 Одеса — Рахів.
Як пише Delo.ua, про це повідомляє інформаційна служба підприємства.
Новий склад почне курсувати:
- з Одеси — від 3 лютого,
- з Рахова — від 4 лютого
Потяг буде їздити щодня.
Графік руху:
- Виїзд з Одеси — 18:38, прибуття до Рахова — 13:20.
- Виїзд з Рахова — 14:21, прибуття до Одеси — 08:38.
На шляху прямування поїзд буде проходити через: Подільськ, Вапнярку, Жмеринку, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Татарів-Буковель, Ворохту, Ясіню, Кваси.
У складі поїзда будуть їздити вагони класу люкс, купейні, плацкартні вагони з жіночими та дитячими купе.
Реалізація квитків доступна в застосунку, на вебсайті та в касах залізничних станцій.
Додатково, поїзд №26/25 Одеса — Рахів є учасником програми «3000 кілометрів Україною».
Окрім цього, для забезпечення збільшеного попиту на поїздки до Карпатського регіону на певні дати буде призначатися додатковий поїзд №255/256 Київ — Рахів.
На найближчі дати цей поїзд заплановано з Києва з відправленням 26 та 28 січня.
Слід нагадати, З 22 січня в Україні було введено в дію оновлений план руху поїздів “Укрзалізниці”. За оновленим графіком відправлятимуться 118 поїздів далекого сполучення, а також понад сотню регіональних і приміських рейсів.
