
Зеленський знаходився на такій дистанції від передової, на якій Путін перебуває від Герасимова – британський посол 06.02.2026 18:43 Укрінформ Посол Сполученого Королівства в Україні, Ніл Кромптон, висловив іронічне зауваження стосовно того, як керівник Кремля, Володимир Путін, уникає перебування поблизу зони бойових дій.
Про це дипломат повідомив під час Київського безпекового форуму, у рамках спеціальної сесії, присвяченої найбільш актуальним питанням війни, миру та міжнародної безпеки, інформує кореспондент Укрінформу.
«Надзвичайно вражаючою річчю, яку я побачив напередодні Різдва, був візит Президента Зеленського до Купʼянська. У соціальних мережах я прочитав, що він був на відстані приблизно 1,25 км від лінії зіткнення. Це приблизно та сама дистанція, на якій Путін сидить від Герасимова під час їхніх розмов», – відзначив він з іронією.
Британський посол також висловив надію, що політичні проблеми в Росії загостряться настільки, що російський лідер буде змушений розпочати перемовини з Україною.
Як повідомляв Укрінформ, 12 грудня Зеленський здійснив візит до Куп’янська. У своєму зверненні з цього прифронтового міста він підкреслив, що вкрай важливо досягати успіхів на фронті, аби Україна могла досягати успіхів у дипломатичній сфері.
Фото: UKAmbKSA/Х
Британія Посол Путін Війна Зеленський Київський безпековий форум Війна з Росією Куп’янськ
