Епштейнські документи: Меган Маркл висунула вимогу Гаррі

Нещодавні розголошення стосовно Епштейна згенерували сум’яття в монаршій сім’ї, коли Чарльз III зробив екстраординарну заяву, а Меган виглядала безтурботно на сяючій персональній появі.

Герцогиня Сассекська здійснила зухвалий особистий вихід, коли побувала на розкішному заході в Лос-Анджелесі, і лише один її жест багато про що говорив. Про це звітує The Mirror.

Особливий жест Меган Маркл

У той час, як принца Гаррі не було помітно, Меган вся сяяла посмішкою, фотографуючись у сукні без бретелей. І тепер припускають, що її вибір одягу мав глибший підтекст.

Сассекські тримаються відносно осторонь, поки монарша родина стикається з найсерйознішими потрясіннями за останнє десятиліття. Король оприлюднив незвичайну заяву, в якій висловив “глибоке занепокоєння” з приводу останніх обвинувачень проти його брата Ендрю Маунтбеттена у Віндзорі.

Тим часом, по той бік Атлантики, Меган мала гламурний вигляд, відвідуючи благодійний гала-вечір Fifteen Percent Pledge 2026, що відбувся в Paramount Studios у Лос-Анджелесі. Сяючи на червоній доріжці, вона була вбрана в виготовлене на замовлення вбрання від Harbison Studio та доповнила образ великою чорною накидкою та її типовим зачесаним пучком.

Відео дня Меган Маркл

Harbison Studio – це люксовий бренд афроамериканського дизайнера Чарльза Гарбісона. Рішення Меган підтримати цей бренд, мабуть, є прихованим сигналом солідарності. Гала-вечір відбувся під час Місяця афроамериканської історії у Сполучених Штатах, що надало ще більшої значущості її рішенню.

Вимога Меган до Гаррі

Разом з тим, стверджується, що Меган висунула “категоричну вимогу” до Гаррі, оскільки скандал з Епштейном набирає обертів.

“Безперечно, що королівська родина зараз переживає кризу, одну з найбільших криз, з якими їм довелося мати справу з часів трагічної загибелі принцеси Діани”, — зазначає експерт.

Вона розуміє, наскільки стурбований Гаррі тим, що трапилося, і що це скрутний час для монаршої родини.

“Але певною мірою вона, ймовірно, рада, що Гаррі тримається осторонь. Я впевнений, що вона каже йому: “Не втручайся, не втручайся, королівська родина переживає кризу, не втягуй нас у це”, — додав інсайдер.

Нагадуємо, Фокус раніше повідомляв, що:

  • Меган Маркл висміяли шанувальники за “косплей” іменитої акторки Одрі Гепберн.
  • Герцогиня Сассекська продемонструвала безтурботні вихідні з принцом Арчі та принцесою Лілібет.

Окрім того, принц Гаррі поставив короля перед дилемою.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *