
Колишній український медійник, а нині благодійник Сергій Притула, розповів, звідки бере кошти для життя та утримання своєї родини на п’ятому році повномасштабної війни. Він стверджує, що окрім заощаджень, отримує пасивний прибуток.
Один із користувачів соціальної мережі Threads запитав у Сергія Притули, як той заробляє під час активної фази війни. Не секрет, що колишній шоумен припинив роботу на телебаченні й наразі займається діяльністю свого фонду, збираючи допомогу для Збройних сил України. У своїх коментарях він пояснив, що отримує дивіденди, здає нерухомість в оренду, має дохід від монетизації на YouTube, а також у фінансовому утриманні сім’ї йому допомагає дружина, яка є ФОП 3-ї групи. Детальніше про це – у матеріалі Фокусу.
Сімейний бюджет Притули
Блогер зі Львова поставив запитання щодо фінансового стану сім’ї Сергія Притули. Зокрема, про його прибутки та накопичення.
“На які кошти ви існуєте вже п’ятий рік війни? Ви наголошуєте, що від основної діяльності, де ви працюєте повний робочий день, жодного доходу не отримуєте. Раніше в інтерв’ю ви зазначали, що це заощадження. Але хіба велику родину можна забезпечувати за рахунок заощаджень протягом п’яти років? На скільки ще вистачить цих коштів і як ви плануєте здобувати прибуток, коли вони закінчаться?” – запитав він.
Відео дня Дивіденди, монетизація, оренда
Притула надав відповіді у коментарях, детально розібравши кожне питання.
“1. Заощадження – це не кілька банкнот у кишені осінньої куртки. Це результат багаторічної роботи на вершині українського телебачення, коли ти накопичуєш щорічно значно більше, ніж витрачаєш. І йдеться не про десятки, а про сотні тисяч доларів. 2. Дивіденди від цінних паперів (як у гривні, так і у валюті). 3. Дохід від монетизації YouTube та донати на подкаст. 4. Оренда нерухомого майна. 5. Дружина також є ФОП 3 групи. Отже, так, це не той рівень доходів, який був, скажімо, у 2019 році, але достатньо для щорічних донатів на ЗСУ на суму 1,5-2 мільйони гривень”, – пояснив він.

Притула пояснив, як зараз заробляє Фото: Threads
Після цього волонтер висловив подяку користувачеві за запитання, поставлене без негативу, що, за його словами, трапляється нечасто: “Я вам вдячний. Бо ви перша людина за кілька років, яка звернулася з цим питанням адекватно і без грубощів. Сподіваюся, моя відповідь відповідає тону вашого запитання”.
Нагадаємо, раніше Фокус інформував, що:
- Сергій Притула висловився щодо критики людей, які під час війни відпочивають у Буковелі. На його думку, це позитивно впливає на економіку країни, оскільки туристи сплачують податки.
- Зірка телебачення згадав останню розмову з Олександром Педаном – вони пройшли шлях від легендарного дуету в шоу “Файна Юкрайна” до повної ідеологічної прірви.
Окрім того, волонтер став батьком учетверте на початку серпня 2025 року.
