
Із-за кордону українська виконавиця Ірина Білик несподівано висловилася про любов до себе. Зірка зробила цікаве зізнання.
Наразі Ірина перебуває з робочим візитом у Норвегії. Фотографіями звідти вона ділиться у своєму Instagram.
Ірина Білик висловилася про любов до себе
Знаменитість продемонструвала себе на тлі картин, а також позувала з келихом напою в закладі. Виконавиця зізналася, що “зʼїла б себе”.
“Сама б себе з’їла. І знаєте, мені здається, це дуже гарне відчуття для жінки”, — написала Білик.
У коментарях прихильники артистки засипали її компліментами:
- “Ірино, ви неймовірна красуня”.
- “Богиня”.
- “Ірочка, ви така гарна, дуже гарна, розкішна”.
- “Красуня”.
- “Найкраща, найгарніша”.

Ірина Білик в Осло Фото: instagram/bilyk_iryna
Під час подорожі за кордон Ірина вже провела зустріч із мером Осло та відвідала представництво України в Норвегії.
Відео дня
“Для мене велика честь бути частиною подій, які зміцнюють культурні зв’язки між Україною та Норвегією і нагадують: де б ми не були — Україна завжди в наших серцях”, — зазначила зірка.
Нагадаємо, Фокус раніше інформував, що:
- Ірина Білик заінтригувала кадрами освідчення. У коментарях навіть припустили, що це може бути іноземець.
- Українська співачка потрапила у неприємну ситуацію під час закордонної поїздки в Осло.
Крім того, артистка показала себе без фільтрів та укладки, поділившись “чесним” селфі.
