
Амаль Клуні з’явилася у вінтажному вбранні від John Galliano на вечері з Джорджем та дітьми на озері Комо.
Дружина голлівудського актора обрала вінтажну чорну сукню для благодійної вечері Фонду Клуні.
Родину Джорджа Клуні помітили на Комо
Сукня-комбінація була оздоблена вишитими квітами та великим оксамитовим бантом кольору шартрез, належачи до колекції осінь/зима 2004 року. Адвокатка доповнила свій образ каскадними золотими сережками-підвісками та великими сонцезахисними окулярами від Chloé, а в руках тримала бордову плетений шкіряну сумку.
Амаль трималася за руку зі своїм 8-річним сином Олександром, одягненим у коричневий костюм та сандалі, а сестра-близнючка Елла йшла поруч із батьком Джорджем, який віддав перевагу світло-сірому костюму.
Дружина актора добре відома своєю прихильністю до архівної моди. Минулого місяця вона була помічена в вінтажній замшевій сукні від Thierry Mugler під час відпочинку на Капрі зі своїм чоловіком.
Відео дня

Амаль Клуні із сином Фото: Backgrid
Озеро Комо має особливе значення для голлівудського актора, адже саме тут він познайомився з Амаль у 2013 році, коли вона прибула на обід до спільних знайомих.
Зіркова пара перебуває у шлюбі з 2014 року. Весільна церемонія відбулася у Венеції, куди актор та його обраниця часто люблять повертатися.

Джордж та Амаль Клуні Фото: Backgrid
Джордж та Амаль виховують близнюків — Еллу та Олександра, яких вони ретельно оберігають від публічної уваги.

Амаль Клуні з дітьми Фото: Backgrid
Нагадаємо, раніше “Фокус” повідомляв, що:
- Джордж Клуні та його дружина, правозахисниця Амаль Клуні, вивезли своїх дітей з маєтку на півдні Франції через масштабні лісові пожежі.
- Білий дім назвав актора “воєнним злочинцем”.
Крім того, ЗМІ розкрили причини зміни громадянства Клуні.
