Учасники київського гурту “Квіткіс” повідомили про смерть свого колеги та барабанщика Віталія Капранова. Побратими музиканта зазначили, що їм важко це прийняти.
Музикант Віталій Капранов був мобілізований на початку червня і служив у 1-му корпусі Національної гвардії України “Азов”. Обставини його загибелі колектив вирішив не розголошувати, а скорботну новину оприлюднили в Instagram гурту.
Учасники “Квіткіс” зізналися, що досі не можуть змиритися з втратою і навряд чи зможуть коли-небудь говорити про Віталія в минулому часі.
“Віталік загинув… Важко це писати і неможливо осягнути. Це неймовірно болюча і невимовна втрата для всіх нас. Хто знав Віталіка – підтвердить, що це була найсвітліша, найпозитивніша, найщиріша людина, сповнена креативності, цікавих ідей і жаги до всього, чого тільки можна”, – йдеться в повідомленні музикантів.
Відео дня “Він всіх вас любив”
Колеги також зазначили, що їм боляче усвідомлювати: більше ніколи не вдасться разом “відірватися” на сцені чи просто поговорити з другом. Натомість вони закликали шанувальників не забувати про Капранова та зберігати його світлий образ у пам’яті.

Музикант Віталій Капранов мобілізувався на початку червня Фото: Instagram
“Будь ласка, пам’ятайте його і любіть його. Він усіх вас любив. І помоліться за нього своїм богам. Віталію, ти назавжди з нами. До зустрічі, друже, брате. А поки – спочинь від цього всього”, – підсумували музиканти.
Шлях від сцени до фронту
Про те, що Капранов одягнув військову форму, стало відомо ще 2 червня – тоді гурт опублікував у соцмережах його фотографію з передової. Пізніше з’ясувалося, що барабанщик приєднався до лав 1-го корпусу Нацгвардії “Азов”, де й проходив службу до останнього.

"Будь ласка, пам’ятайте його і любіть його. Він всіх вас любив", – пишуть колеги Віталія Фото: Instagram
Колектив “Квіткіс” був заснований у Києві у 2020 році завдяки трьом музикантам – вокалісту Дмитру Войналовичу, гітаристу Максиму Сторчаку та ударнику Віталію Капранову. Згодом до їхньої групи долучилася бас-гітаристка Марина Романенко.

Учасники колективу "Квіткіс" Фото: Instagram
Вже за кілька місяців після заснування гурт представив дебютний альбом. Справжню популярність колективу приніс сингл “Па-па” – композиція звучала в ефірах радіостанцій і навіть потрапила до рейтингу найкращих українських новинок радіо “Максимум”. Творчий шлях “Квіткіс” продовжили мініальбомом “Молодість”.
Нагадаємо, раніше Фокус писав, що:
- На фронті нещодавно також загинув Анатолій Ткач: він був учасником відомого гурту.
- Український актор і режисер Євген Бушмакін загинув у віці 45 років, виконуючи службу в лавах штурмової бригади.
Дружина загиблого на фронті, Олена, вперше розповіла про втрату. Жінка повідомила, що її чоловіка примусово мобілізували на вулиці, а вже через три місяці їй зателефонували з ТЦК, повідомивши про смерть.
