“Згорів на смерть”: дружина звинувачує медиків столичної лікарні у втечі під час обстрілу.

Вдова померлого звинуватила співробітників у тому, що вони не провели евакуацію хворих, а адміністрація установи відмовилася відшкодувати кошти на поховання. Обстріл Києва / © Ян Доброносов У Києві набирає розголосу інцидент довкола трагічної смерті пацієнта у приватній лікарні «Медіком». Наталія Смашна, жінка чоловіка, який загинув у ніч на 5 січня…









