Через аварії на трубопроводах, кияни потерпають від відсутності електро- та теплопостачання, що змушує їх справляти природні потреби надворі.

Через відсутність обігріву та електропостачання в Києві, мережі промерзають та руйнуються. Внаслідок цього, люди вимушені справляти нужду на вулиці або у пакет. У одному з помешкань у мікрорайоні Теремки відходи з каналізаційної системи вилилися прямо у ванну кімнату, через що…









