Російський удар призвів до відключень електроенергії в чотирьох областях і Києві: перелік знеструмлених районів

Тривають відновлювальні роботи на енергооб’єктах, пошкоджених внаслідок ворожих атак / Міненерго

Вночі 3 лютого російські війська здійснили масштабний ракетно-дроновий удар по Україні. Під обстріл потрапили 8 областей: Київська, Дніпропетровська, Харківська, Сумська, Чернігівська, Одеська, Вінницька, Донецька.

Як повідомляє Delo.ua, про це заявив заступник міністра енергетики України Артем Некрасов під час прес-конференції щодо ситуації в енергетичній системі.

Він нагадав, що противник використав декілька типів балістичних та крилатих ракет — понад 70 і 450 ударних безпілотників.

Удари були націлені, зокрема, на теплоелектроцентралі та теплові електростанції в Києві, Харкові та Дніпрі, які функціонували виключно в режимі забезпечення теплопостачання районів. 

Некрасов підкреслив, що росіяни навмисно намагаються позбавити українців тепла в період найлютіших зимових холодів.

Заступник міністра повідомив, що на даний момент тривають відновлювальні роботи на енергетичних об’єктах, пошкоджених в результаті попередніх ворожих атак, і робляться всі можливі зусилля для гарантування стабільної роботи енергосистеми.

 В “Укренерго” уточнюють, що в результаті атаки станом на ранок є значна кількість знеструмлених користувачів у Києві, Київській, Харківській, Вінницькій та Одеській областях. Також є пошкодження енергетичних об’єктів у декількох регіонах.

Графіки відключень

Некрасов зазначив, що по всій країні застосовуються графіки погодинних відключень електричної енергії, а також графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу.

В окремих регіонах через важку ситуацію в енергосистемі змушені застосовувати аварійні відключення. Після нормалізації обстановки споживачі повернуться до запланованих погодинних графіків. 

Також через непрості погодні умови без електропостачання залишаються більше 68 населених пунктів у Херсонській, Одеській та Миколаївській областях. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній у цілодобовому режимі.

Як відомо, 3 лютого внаслідок масованої атаки російської армії на енергетичну інфраструктуру Дарницький та Дніпровський райони Києва залишилися без обігріву.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *