
Залізниця збільшила транспортування зерна
За перші 26 днів травня українською залізницею було експортовано 2,36 мільйона тонн зернових вантажів. Цей результат на 2,1% перевищує показники за аналогічний період квітня.
Як повідомляє Delo.ua, про це заявив заступник директора департаменту технології перевезень та комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” Валерій Ткачов, передає Elevatorist.com.
Переважна більшість експортного збіжжя — 92% від загального обсягу — була спрямована безпосередньо до морських портів країни. Решта 8% зернових вантажів залізничний оператор доставив через західні прикордонні пункти пропуску.
Зокрема, до Угорщини щоденно в середньому прямує 51,2 вагона із зерном. Обсяг на 2,3 одиниці перевищує показник квітня.
Також позитивна динаміка спостерігається в обсягах передачі збіжжя через українсько-румунські прикордонні пункти. Він зріс на 0,2 вагона на добу та становить 1,2 одиниці.
До Словаччини у травні прямує 22,3 вагона із зерном в середньому на добу. Це на 1,4 одиниці менше, ніж у квітні.
Загалом за 26 днів травня залізницею було перевезено 2,60 млн тонн зерна, що на 0,6% більше порівняно з аналогічним періодом попереднього місяця.
Нагадаємо, за підсумками квітня було зафіксовано зростання обсягів передачі зернових вантажів через українсько-угорські залізничні прикордонні пункти.
