Київ під ударом 3 лютого: Росіяни пошкодили житло Олексія Гончаренка

Третього лютого російський дрон поцілив у багатоповерхівку в Києві, спричинивши руйнування в квартирі українського продюсера Олексія Гончаренка.

У Facebook засновник продакшн-студії Friends та продюсер “Фабрики зірок” оприлюднив кадри власного помешкання після атаки.

Росіяни зруйнували квартиру Олексія Гончаренка

“Ефект “Герані”! Була кімната для сну, а тепер ра*шисти облаштували нам терасу з прохолодним свіжим повітрям і гарним видом. Могли й не прокинутися, але вдома нікого не було. Усі живі”, — поділився продюсер.

У коментарях для “Детектора медіа” Олексій зауважив, що його оселя на 16-му поверсі зазнала значних пошкоджень, а житло сусідів на поверх вище взагалі залишилося без зовнішньої стіни.

У помешканні Гончаренка пошкоджено покриття підлоги та стеля, знищено балкон, а частина предметів інтер’єру обгоріла. Під час атаки продюсер “Фабрики зірок” разом із родиною перебував за межами Києва, тому вони не постраждали.

Відео дня

А уникнути ще більших ушкоджень допомогла сусідка, котра взяла ключі від квартири на рецепції, щоб своєчасно впустити рятувальників.

Квартира Олексія Гончаренка після удару Фото: Facebook

Квартира Олексія Гончаренка після удару Фото: Facebook

Зі слів Олексія, про пошкодження він дізнався з відео в інтернет-мережі.

“Коли я відкрив очі, то вже побачив відео з моєю квартирою в мережі, де пожежні тягнуть шланги. Це було справжнє кіно жахів — побачити свою оселю в новинах, коли це вже було оприлюднено. Було ще темно, але я одразу зрозумів, що це моє житло”, — згадав Гончаренко.

Квартира Олексія Гончаренка після удару Фото: Facebook

Нагадаємо, Фокус раніше повідомляв, що:

  • Ведучий та інтервʼюер Слава Дьомін розповів про влучання ворожого дрона неподалік його приватного будинку на Київщині.
  • Телеведуча Леся Нікітюк показала, як з маленьким сином переховувалась від російського обстрілу столиці.

Крім того, зірка “Жіночого кварталу” Тетяна Песик опинилася в епіцентрі вибухів у Тернополі 19 листопада.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *