
Видатна іспанська кінозірка та володарка премії “Оскар” Пенелопа Крус буде удостоєна спеціальної нагороди за видатні кар’єрні досягнення на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, що проходить у Канаді.
Цю новину розповсюдило видання The Hollywood Reporter, як передає Укрінформ.
Крус буде нагороджена премією TIFF Tribute Awards за її значний внесок та видатні заслуги у сфері кінематографу на майбутньому кінофестивалі в Торонто.
Варто зазначити, що іспанська актриса також представить на фестивалі два своїх нових фільми: епічну драму з Іспанії під назвою “Чорна куля” та психологічний трилер “Бункер” від режисера Флоріана Целлера. Обидві стрічки вже були представлені публіці на Каннському кінофестивалі у Франції.
Крус отримала свою нагороду “Оскар” у 2009 році, відзначившись як найкраща актриса другого плану за роль у кінокартині “Вікі Крістіна Барселона”, створеній легендарним кіномайстром Вуді Алленом.
Дізнайтеся більше: X кінопремія “Золота Дзиґа” оголосила своїх переможців
Крім того, на кінофестивалі будуть вшановані американська режисерка та сценаристка Шан Гейдер, французька актриса Ізабель Юппер, британська актриса Розалінд Елеазар, а також відомий південнокорейський кінорежисер та сценарист Лі Чхан Дон.
Ювілейний, 51-й кінофестиваль у канадському місті Торонто відбудеться з 10 по 20 вересня.
Як раніше повідомляв Укрінформ, український кінопроєкт Reminiscence, який вважається дуже перспективним, здобув дві нагороди на Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах.
Фото: Tabercil, flickr
