
Відома інфлюенсерка Candy Superstar (Наталія Вуглицька) повідомила про проникнення в її будинок в Іспанії. Згідно з її заявою, з помешкання винесли цінні речі відомих брендів на загальну суму близько двох мільйонів гривень.
Випадок трапився 13 лютого в Марбельї, де блогерка мешкає разом зі своїм партнером. У мить скоєння злочину вони були вдома — знаходились на першому поверсі, а грабіжник орудував на другому. Про інцидент дівчина повідомила у сторіз в Instagram, продемонструвавши також невеликий уривок із камер спостереження, де ймовірний злочинець з’являється лише на мить.
За словами блогерки, охоронна система не активувалася, оскільки була встановлена в режимі присутності власників у будинку. Вона припускає, що злодій добре знав планування будинку та знав, як обійти камери відеоспостереження. Місцева поліція, як запевняє дівчина, повідомила, що цей дім вже раніше ставав об’єктом злочинних дій.
Відео дня

Candy Superstar пограбували Фото: Instagram

Candy Superstar пограбували Фото: Instagram
Серед викраденого — вісім ексклюзивних сумок, наручний годинник Rolex, коштовності та аксесуари від Dior, навушники, фірмове взуття Hermes і сонцезахисні окуляри.
Віллу в Марбельї блогерка придбала в кінці листопада 2025 року. Нерухомість стала її новою домівкою після переїзду до Іспанії.
Хто така Candy Superstar
Candy Superstar (справжнє ім’я — Наталія) набула популярності завдяки роликам у TikTok та Instagram. Її творчість принесла їй багатомільйонну аудиторію і суттєві прибутки. Блогерка стала відомою завдяки ефектним перевтіленням у образи персонажів кінофільмів, мультфільмів і міфології, а згодом розширила тематику до оглядів незвичайних продуктів, мандрівок та звичайного життя.
У 2024 році вона отримала національний рекорд як найвідоміша блогерка України — одне з її відео набрало більше 350 мільйонів переглядів.
Нагадаємо, раніше Фокус повідомляв, що:
- Знаменита українська блогерка Candy Superstar організувала ковбойське святкування за 3 мільйони гривень. Гостей розважали Павло Зібров, Віталій Козловський і Леся Нікітюк.
- Аліну Шаманську обікрали в США. Злочинці викрали сумку з грішми, документами та мікрофоном.
Окрім того, українського співака Івана Іщенка (BRYKULETS), учасника національного відбору на Євробачення-2025, також нещодавно пограбували.
