
Зеленський висловив подяку Азербайджану за підтримку в енергетичній сфері 30.05.2026 21:10 Укрінформ Президент Володимир Зеленський висловив щиру вдячність Азербайджану за значущу допомогу Україні в енергетичному секторі.
Про це Зеленський заявив у своєму зверненні, передає Укрінформ.
«Мені хотілося б окремо висловити подяку Азербайджану – за дуже вагому енергетичну підтримку для нашої країни», – зазначив глава держави.
Зеленський також наголосив, що Україна співпрацює з Азербайджаном у сфері безпеки, «щоб наш український досвід у галузі безпеки та професіоналізм наших захисників служили на користь нашим партнерам».
Як раніше повідомляв Укрінформ, заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква під час урочистостей з нагоди Дня незалежності Азербайджану в Києві відзначив внесок Азербайджану у відновлення української енергетичної інфраструктури, яка постраждала від російських нападів. Обсяг цієї допомоги з 2022 року вже перевищив 12 мільйонів доларів.
Фото: ОП
Азербайджан Енергетика Україна допомога Зеленський
