Зеленський висловив подяку Стармеру за допомогу Україні

Зеленський висловив подяку Стармеру за підтримку України 22.06.2026 14:33 Укрінформ Після оголошення про складення повноважень прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером, Президент Володимир Зеленський висловив йому вдячність за співпрацю, підтримку України та спільні дії, які зміцнили захист українців. Про це він повідомив у соціальній мережі Х, як передає Укрінформ. “Кіре, дякую тобі за всю нашу співпрацю, підтримку та спільні рішення, які дали змогу посилити нашу Європу та наш захист життя. Британія була, є і буде серед світових лідерів. Ми в Україні високо цінуємо Британію – і кожна наша зустріч, кожна розмова завжди були наповнені реальним змістом”, – написав глава держави. Зеленський також висловив вдячність Стармеру за його активну позицію, за підтримку зв’язку, за зусилля зробити те, що є необхідним і справді допоможе. “Бажаю Сполученому Королівству та всім британцям виключно успіху та реалізації ваших національних цілей. Ми впевнені у Британії. Кіре, ти завжди будеш бажаним гостем в Україні”, – додав він. Як повідомляв Укрінформ, прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер у понеділок, 22 червня, оголосив про своє рішення піти у відставку. Політична криза у Великій Британії загострилася після травневих виборів до місцевих органів влади, за підсумками яких лейбористська партія вперше втратила контроль над парламентом Уельсу та отримала на 1,4 тисячі менше представників у різних законодавчих органах країни, ніж раніше. Стармер взяв на себе відповідальність за невдачу на виборах, але відмовився залишати посади лідера лейбористів та прем’єра Британії. Після цього близько 100 депутатів Палати громад від Лейбористської партії публічно висловилися за його відставку, а згодом до цих закликів приєдналися й члени уряду. Фото: Володимир Зеленський / Х Британія Відставка Зеленський Стармер

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *