Росія вдарила по місту на Донеччині: є численні постраждалі (знімки)

У понеділок, близько полудня, російські сили завдали удару по Слов’янську, застосувавши три авіабомби.

Атака на Слов’янськ

Атака на Слов’янськ / © Telegram начальника Донецької ОВА Вадима Філашкіна

Росія здійснила бомбардування міста Слов’янськ, розташованого на території Донецької області, у понеділок, 8-го числа червня. Внаслідок цієї атаки щонайменше семеро осіб отримали поранення.

Цю інформацію оприлюднив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін через платформу Telegram.

«Серед постраждалих є 17-річна юначка. Усім, хто постраждав, надається необхідна медична допомога», — зазначив посадовець.

Близько полудня в понеділок росіяни скинули на місто три авіаційні бомби.

Пошкоджень зазнали адміністративна будівля, медичний заклад, а також значна кількість багатоповерхових та приватних житлових будинків.

Атака на Слов’янськ / © Telegram начальника Донецької ОВА Вадима Філашкіна

Атака на Слов’янськ / © Telegram начальника Донецької ОВА Вадима Філашкіна

Атака на Слов’янськ / © Telegram начальника Донецької ОВА Вадима Філашкіна

Атака на Слов’янськ / © Telegram начальника Донецької ОВА Вадима Філашкіна

Атака на Слов’янськ / © Telegram начальника Донецької ОВА Вадима Філашкіна

Атака на Слов’янськ / © Telegram начальника Донецької ОВА Вадима Філашкіна

«Ми ще з’ясовуємо повний обсяг наслідків цього бомбардування. Російські війська приносять лише біди та руїни. Це все, на що здатна ця держава-терорист», — резюмував Філашкін.

Варто нагадати, що 7 червня російські збройні сили продовжували наступальні дії на Слов’янському напрямку. Водночас українські війська проводили контратаки в цьому ж районі.

Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *