У вівторок в Україні очікується невелика прохолода, місцями – опади.

У вівторок, 28 липня, на території України прогнозується дощова погода, в деяких регіонах очікується град та сильні пориви вітру. Температурні показники повітря дещо спадуть.

Про це Український гідрометцентр поінформував у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Короткочасні опади, місцями грозові явища, вдень у північно-східній частині, більшості центральних, Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях можливий град та шквали силою 15-20 м/с, у центральних, Чернігівській, Сумській та Харківській областях місцями значні зливи; лише на сході та південному сході країни вночі без опадів», – зазначено у повідомленні.

Вітер буде північно-західного напрямку, швидкістю 7-12 м/с, вдень у західних областях місцями пориви сягатимуть 15-20 м/с.

Температура вночі становитиме 13-18 градусів тепла, у західних регіонах 10-15 градусів; вдень 21-26 градусів тепла, на південному сході країни до 29 градусів.

Майже половина дітей світу зазнає впливу щонайменше трьох кліматичних загроз одночасно – ЮНІСЕФ

У Києві та області у вівторок спостерігатиметься хмарність з періодичними проясненнями. Очікуються опади, місцями з грозами. Вітер північно-західний, 7-12 м/с.

Температурні показники у столиці вночі складуть 16-18 градусів тепла, вдень 22-24 градуси. На Київщині вночі 13-18 градусів тепла, вдень 21-26 градусів.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *