Ядерний удар як помста: в Держдумі РФ вимагають застосування «зброї відплати» проти України

Члени російської Держдуми вважають за потрібне досягти завдань так званої “СВО”, про це заявив очільник нижньої палати парламенту В’ячеслав Володін. І певна “зброя відплати” має цьому посприяти.

Водночас Володін не уточнив, хто саме з російських парламентаріїв на цьому наполягає.

“Депутати Державної думи наполягають на використанні більш потужної зброї — “зброї відплати”. І виконанні цілей спеціальної військової операції”, — написав Володін у своєму акаунті в Telegram.

Пост В'ячеслава Володіна Фото: Скриншот

Він також зазначив, що “теперішні” (без уточнення які саме) заяви Зеленського вкотре підтверджують “його неадекватність”, і що український президент нібито “зобов’язаний” дотримуватися домовленостей Путіна і президента США Трампа, укладених в Анкоріджі.

“Наші війська просуваються”, — повідомив Володін.

Що саме має на увазі глава Держдуми під “зброєю відплати” — невідомо.

Відео дня

Нею може бути балістична ракета середньої дальності “Грім”. Окрім “Грому”, в контексті “ударів відплати” на початку 2026 року Міноборони РФ доповідало про застосування аеробалістичних гіперзвукових ракет “Кинжал” і високоточної зброї великої дальності. Також це може бути ракета з ядерною силовою установкою “Буревісник”.

Слід нагадати, що раніше Володін стверджував, що росіяни нібито готові розв’язати ядерну війну через розмови західних політиків про замах на Путіна.

Також очільник Держдуми запевняв, що російські депутати “вимагають” ядерного удару по Страсбургу. Хто були ці депутати, Володін також не уточнив.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *