
У чотирьох містах України відкриють перші магазини мережі Pepco
Європейський дискаунтер Pepco розгортає свою мережу, запускаючи перші торгові точки в чотирьох українських населених пунктах: Києві, Чернівцях, Мукачеві та Тернополі. Запуск магазинів заплановано на другу половину 2026 року.
Як повідомляє Delo.ua, ця інформація зазначена у пресрелізі компанії.
У зв’язку з підготовкою до запуску об’єктів у згаданих чотирьох містах, компанія розпочинає пошук кандидатів та розширює свій штат в Україні.
“Ми поступово розширюємо нашу команду в Україні та з нетерпінням очікуємо нагоди привітати відвідувачів у перших магазинах Pepco, поступово розвиваючи нашу присутність на українському ринку…”, — зазначив Country Manager Pepco Ukraine Арсен Старченко.
Вихід на український ринок є складовою стратегії Pepco Group щодо розширення присутності в країнах Центральної та Східної Європи.
Про Pepco
Pepco — це загальноєвропейський дискаунтер. Основний асортимент складається з одягу для всієї родини, товарів для дому та іграшок.
Мережа була заснована 22 роки тому у Польщі та є частиною Pepco Group. За даними компанії, наразі мережа має понад 4 000 торгових точок у 19 країнах, а штат перевищує 32 000 працівників. Щонайменше 36 мільйонів покупців обслуговуються щомісяця. Акції Pepco Group торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE: PCO).
Нагадаємо, на початку червня польська мережа магазинів одягу та товарів для дому Pepco офіційно повідомила про вихід на український ринок. Україна стане 20-м ювілейним ринком для компанії.
