Українська мережа перукарень “Швидка стрижка” нарощує прибуток у Польщі, незважаючи на акти вандалізму з написами імені Бандери.

У відповідь на напис на Haircut Express, співробітники установи вивісили польський стяг. Фото надане Іриною Погодіною

Українська мережа салонів краси Haircut Express, знана закладами “Експрес стрижка”, зуміла збільшити річний прибуток у Польщі приблизно на 20%, незважаючи на те, що двічі протягом року на офісі з’являлися графіті з прізвищем Бандери.

Про це заявила засновниця мережі Ірина Погодіна у коментарі Delo.ua.

За її словами, у середині 2025 року мережа зіткнулася з декількома провокаціями.

Вивісити на офісі польський стяг

“На нашій будівлі двічі за рік виникали написи “Бандери”. Для мене, особи, яка мешкає у Польщі з 2014 року і віддано любить цю державу, це було дуже прикро”, — відзначила Погодіна. 

Вона додала, що організація вирішила не реагувати агресивно, а натомість, на знак пошани до країни, де ведеться діяльність, розмістили на офісі польський прапор. Такий прийом, як наголосила засновниця Haircut Express, дозволив заспокоїти ситуацію та повернути довіру відвідувачів.

Погодіна припустила, що ці вчинки могли бути елементом проросійської пропаганди.

“Я вважаю, що це були не поляки, а проросійські агенти. Це виглядає як навмисна агітація. Але головне інше — поляки дуже швидко все зрозуміли. Вони визнають важливість України і те, що вона робить”, — стверджує вона.

 Погодіна повідомила, що одночасно компанія змінює підхід до франчайзингу. Якщо раніше франшизу продавали здебільшого українцям з досвідом управління бізнесом, то тепер Haircut Express відкрита і для тих підприємців, котрі нещодавно переїхали до Польщі. Також серед франчайзі з’являються і поляки.

 Засновниця Haircut Express відзначила, що подібний хід дозволив збільшити загальний річний прибуток у Польщі приблизно на 20% — з 16,7 млн злотих (€3,9 млн) до 20,2 млн злотих (€4,7 млн).

Про Haircut Express

Haircut Express (“Експрес стрижка”) – це міжнародна мережа технологічних перукарень родом з України, яка функціонує без попереднього запису, без адміністраторів та приймає оплату за допомогою терміналів самообслуговування, надаючи швидкі та фіксовані за вартістю послуги.

Ірина Погодіна першою у сфері послуг почала реалізовувати франшизи на свої перукарні “Експрес-стрижка”, щорічно започатковуючи нові салони та збільшуючи прибутки.

З 2022-го до 2025-го вдалося продати десятки нових франшиз в Україні, та понад 50 – в Європі. Прибутки бізнесу у 2022 році – 283 млн грн, у 2024-му – вже 478 млн грн.

На сьогодні компанія має понад 200 закладів. В Україні салони мають назву “Експрес стрижка”, а за кордоном – Haircut Express. 

Більш детально про те, чому українська мережа Haircut Express відмовилася від розширення в країни Західної Європи, читайте у статті Delo.ua.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *