
Українська виконавиця Олена Тополя надала нову інформацію щодо розслідування скандалу з розповсюдженням її інтимних відеоматеріалів. Більше того, знаменитість нарешті назвала ім’я 23-річного здирника.
Тополя, чиї кадри були опубліковані в інтернеті на початку поточного року, взяла участь в інтерв’ю у Аліни Доротюк, повідомивши, що перша фаза досудового слідства вже завершена.
Тополя назвала імʼя шантажиста
Один з причетних незабаром опиниться перед судовим засіданням. Чоловікові загрожує мінімум 7 років позбавлення волі за статтею про вимагання. До цього випадку фігуранту додали ще дві статті.
“Сергій Ж. скоро буде в суді слухати, що на нього чекає. Це не гра, друзі, це не піар, не мої якісь дивні фантазії. У мене, слава Богу, їх немає. Я розсудлива людина. Отже, ця людина отримає по заслугах згідно із законом. І це створила не я. Кожен повинен нести відповідальність за свої вчинки”, — зазначила Олена.
Відео дня
Колишня дружина Тараса Тополі додала, що наразі рішення стосується лише одного з виконавців. Розслідування щодо осіб, які замовили цю справу, триває.
Олена давно знає, хто стоїть за організацією справи проти неї, але поки що не може повністю розкрити імена: “Звичайно, є моменти, коли я не можу назвати прізвище повністю, тому я говорю Сергій Ж. Але там є ще такі прізвища, навіть ім’я, яке я не зможу назвати, тому що всі одразу все зрозуміють”.

Олена Тополя Фото: Instagram Як познайомилася з шантажистом
Зірка також розповіла про знайомство з Сергієм, яке відбулося 10 грудня минулого року. Це були перші стосунки Олени після розриву з Тарасом Тополею. Співачка не планувала цього, але юнак активно залицявся та навіть відвідував концерти, на які вже не було квитків. Згодом Тополя усвідомила, хто дістав йому квитки. За це Сергій Ж. отримав 15 тисяч доларів.
“Він не давав мені спокою, постійно телефонував, писав. Він демонстрував свій інтерес до мене безперервно, дарував мені квіти”, — зізнається артистка.

Олена Тополя Фото: Instagram
За словами Олени, загалом понад 100 тисяч доларів ці люди витратили на цю справу. Сама співачка готова пройти тест на поліграфі, але поки що не може розголошувати всі деталі справи.
Нагадаємо, видання “Фокус” раніше повідомляло, що:
- Українська співачка Олена Тополя висловилася щодо нових подробиць скандалу зі зливом її особистого відео.
- Артистка після розлучення з лідером гурту “Антитіла” Тарасом Тополею розповіла про своє приватне життя.
Крім того, зірка поділилася несподіваним інцидентом, який стався з нею дорогою на роботу.
