Естонія засудила російську атаку на пологовий будинок Запоріжжя.

“`html

МЗС Естонії відреагувало на російський удар по пологовому будинку в Запоріжжі 01.02.2026 19:49 Укрінформ Подальша підтримка України та безперервний тиск на РФ – єдиний шлях до миру.

Про це керівник зовнішньополітичного відомства Естонії Маргус Цахкна оприлюднив у мережі X, повідомляє Укрінформ.

Російський дрон влучив у пологовий будинок в Запоріжжі / Фото: Дмитро Смольєнко. Укрінформ 1 / 14

Очільник естонського МЗС підкреслив, що, атакувавши пологовий будинок у Запоріжжі, Росія знову продемонструвала світовій спільноті своє нелюдське обличчя.

«Це черговий напад у тривалій низці, що чітко доводить: єдиний вихід – це подальша підтримка України та безперервний, інтенсивний тиск на Росію», – акцентував Цахкна.

Як передавав Укрінформ, міністр закордонних справ Андрій Сибіга після російської атаки на пологове відділення в Запоріжжі заявив, що лише сила здатна примусити керівника Кремля відмовитися від терористичних актів.

Перше фото: Freepik

Більше наших фотографій можна придбати тут

Естонія Дрон Запоріжжя Пологовий будинок “`

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *