
У патрульній поліції представили деталі випадку, що стався 8 лютого в Оболонському районі. Служителів порядку викликали втихомирити компанію, яка голосно поводилася на дитячому майданчику в період комендантської години.
Епізод, у якому мешканець столиці несподівано помер під час взаємодії зі співробітниками правоохоронних органів, трапився у Києві минулого тижня, 8 лютого. Окремі моменти, зафіксовані на камери поліцейських, продемонстрували у Патрульній поліції.
На кадрах видно, як співробітники поліції підходять до групи людей та інформують, що мешканці поскаржилися поліцейським на гучну музику.
На наступних кадрах видно, як між співробітниками поліції та громадянами почалася сперечка, яка переросла в сутичку.
“Не наближайтеся!”, — застеріг один із поліцейських агресивно налаштованих людей.
Також показано, як поліцейський одягає наручники на одного з порушників громадського порядку та говорить, що він затриманий “за скоєння адміністративного проступку”.
Відео дня
Після того, як затриманому стало зле, його звільнили від “спеціальних засобів”, викликали швидку допомогу, та поклали у стабільне бічне положення.
Окрім того, на відео показано, як бригада медиків проводить реанімаційні дії.
Фокус писав, що поліцію викликали на невідомих осіб, які не дотримувалися вимог комендантської години, вживаючи алкоголь на дитячому майданчику, лаялися та галасували. Один із порушників, як стверджували в поліції, не реагував на зауваження та погрожував патрульним. Коли правоохоронці застосували до чоловіка фізичну силу та наручники, йому раптово стало недобре й чоловік помер. Експертиза засвідчила, що летальний результат настав внаслідок захворювання серця.
Нагадаємо, що в Оболонському районі столиці 29-річний військовий у СЗЧ підірвав гранату в кухні товариша, де компанія із семи осіб розпивала спиртне. Власник квартири помер на місці події, ще один гість отримав травми.
