Українка отримала у спадок давню оселю в селі: всередині – занедбаний стан, проте є газопостачання та електрика (знімки)

Анна Ковпак відтворює покинуту оселю, яку отримала у спадок від рідних. Замість того, щоб знести старий будинок, вона вирішила його відновити. Результатами процесу вона ділиться у соціальних мережах. Жінка провела невелику віртуальну екскурсію, щоб продемонструвати обсяг запланованих робіт. У приміщенні…









