Уряд виділить столиці ще 2 мільярди гривень для забезпечення безпеки енергетичної інфраструктури перед зимовим періодом.

Уряд виділить Києву додаткові 2 мільярди гривень / Юлія Свириденко Державна адміністрація готує додаткові кошти в розмірі 2 млрд грн для захисту енергетичних об’єктів та інфраструктури Києва напередодні наступного опалювального періоду. Майже 1 мільярд гривень вже було спрямовано на першочергові…










