Фрази, які видають мислення бідних жінок — перевірте, чи не використовуєте ви такі

Навіть якщо ви не говорите безпосередньо про своє фінансове становище, деякі вирази буквально кричать, що воно погане — навіть якщо насправді це не зовсім так, інформує Ukr.Media.

Якщо ви не дуже задоволені своєю зарплатою, ви можете про неї нікому нічого не говорити. Але визначити, кому (на його думку) не вистачає грошей, легко за іншими словами. Перевірте, чи не використовуєте ви такі. А ще подумайте — можливо, варто поміняти свої страждання про нестачу фінансів на позитивні думки? Адже тільки такі притягують в життя позитивні зміни.

А скільки ви одержуєте? (Скільки коштує ваша покупка?)

Коли грошей немає, дуже зростає інтерес до чужих. Здається, що чим дорожча річ, тим вона краща. Цікаво, звідки знайомі беруть бюджет на ту чи іншу покупку, адже начебто не повинні отримувати багато. І до чужих успіхів відношення в таких випадках, як правило, негативне.

Це ж було зі знижкою

Обмежена кількість грошей змушує все більше звертати увагу на акції і знижки. У деяких це стає практично хворобою. Вони навіть не розуміють, що деколи знижки — лише маркетинговий хід, і реальної економії не несуть.

Краще синиця в руках

Це не просто фраза, яка видає фінансове становище, це сумна установка по життю. Таким чином ви ніби переконуєте себе, що і так все добре, розуміючи, що це зовсім не так, але не маєте справжнього бажання щось поміняти.

Щось ковбаски захотілося

Зменшувально-пестливі назви їжі говорять про дуже трепетне до неї відношення. Мабуть, давно у вашому раціоні не було нічого «смачненького», тому що ви не можете собі дозволити (або можеш, але боїшся).

Нічого не поробиш — така доля

«Бідне» мислення — думати, що багатим потрібно народитися. А ви не народилися, і тому ось так у вас все склалося. Між тим історій успішних людей, що почали з низів, дуже багато.

Гроші псують людей

А всі багаті — нечесні, злочинці, злодії. Люди, які незадоволені своїм фінансовим становищем часто висловлюються вголос про гроші негативно — лише тому, що насправді дуже хочуть, щоб їх було більше.

Чим я гірше інших?

Ви обов'язково порівнюєте себе з кимось. І все повинно бути «як у людей» — квартира, машина, речі, відпустка. І намагаєтеся цього добитися, але дуже-дуже демонстративно. Гордість за відповідність незрозуміло ким придуманим стандартам при цьому розпирає, правда, ненадовго, поки не знайдеться ще якийсь стереотип, якому потрібно відповідати, а не виходить.

У всьому винен уряд…

…президенти, урядовці, начальники, криза, забобони, провидіння — все що завгодно буде виною нестабільної грошової ситуації в принципі, навіть якщо ви не кажете особисто про свою. Люди з нормальним достатком рідко звинувачують когось, перш за все тому, що знають, що здатні поліпшити своє становище самі.

Маю право себе побавити

Гроші — це велика праця в очах тих, у кого їх мало. Тому якщо вони з'являються, ви відчуваєте себе буквально королевою і пишаєтеся тим, що можете себе побавити. Тільки дуже часто при цьому витрачаєте більше, ніж потрібно, і в підсумку знову залишаєтеся незадоволеними своїми фінансами. І так постійно, по колу.

Вже пізно щось змінювати

Змінити роботу можна в будь-якому віці. Але на це потрібна сміливість, а ще потрібно хотіти працювати. А якщо грошей не вистачає, то зважитися на щось нове не так вже й хочеться або страшно, простіше звалити все на вік, досвід або щось ще.

За гроші можна все купити

Так говорять тільки ті, кому грошей не вистачає. Звичайно, гроші дають певні можливості. Але щастя — не в них. Не потрібно на них зациклюватися. Радість життя — в близьких людях, в умінні бачити прекрасне в усьому. Здоров'я за гроші теж не купиш — на жаль, є багато випадків, що підтверджують це. Тому варто припинити заздрити і вчитися насолоджуватися життям.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *