Як змусити мрії збуватися — ось як треба візуалізувати бажання, щоб вони втілились в реальність

Якщо мріяти правильно, то ваші бажання мають шанси втілитися в реальність. Працювати з цілями можна починати вже з першої візуалізації. Головне, знати, як вибудувати сам процес, інформує Ukr.Media.

Підготовка

Перед початком процесу візуалізації спочатку треба повністю розслабитися і вивести свідомість на альфа-рівень ─ стан, при якому сповільнюється електрична активність нейронів мозку. Тоді ефект буде в десятки разів сильніший, ніж якщо ви почнете роботу в звичайному для нас з вами "божевільному" бета-стані. Підходить будь-який спосіб релаксації: йога, мантри, дихальні вправи. Роберт Стоун, наприклад, рекомендує просто повільно рахувати від десяти до нуля. При цьому можна сидіти або лежати, головне — рівно тримати спину.

Всі "вчителі" рекомендують вибирати цілі, які можуть реалізуватися в найближчому майбутньому. Так, автор книги "творча візуалізація" Шакті Гавейн радить письмово зафіксувати цілі на п'ять років вперед, потім на рік, на місяць і на тиждень. Планування і в бізнесі, і в особистих справах, взагалі має увійти в звичку — ви повинні знати, чого ви хочете.

Коли ви повністю розслабитеся, починайте представляти в точності те, що ви хочете. Можна почати з чогось простого (припустимо, улюбленого блюдо і його смаку) — подумки розглянути його якомога уважніше. Можливо, вам захочеться уявити щось інше — пейзаж, знайомої людини або цілу ситуацію. Головне — весь цей процес повинен бути для вас дуже-дуже приємним.

Ви особисто обов'язково повинні бути присутніми в цих картинах — володіти уявним предметом, бути учасником подій. Тримати картинку в розумі можна стільки, скільки захочеться, але завершувати процес потрібно позитивною установкою типу ("обожнюю яблука сорту штріфель", "немає нічого чудовіше, ніж день біля моря" або "у мене відмінні відносини з цією людиною").

Робота

Найважливіше в візуалізації — процес. Дійте за наступним планом.

Крок перший. Увійшовши в медитативний стан, намалюйте в думках картину: уявіть потрібний вам предмет або ситуацію з максимальною кількістю подробиць і деталей. Включіть в композицію себе і намагайтеся думати про бажане як про вже виконане.

Крок другий. Зосереджуйтеся на бажанні якомога частіше — кілька разів (скільки завгодно) в день.

Крок третій. Передайте бажанню позитивну енергію. Повторюйте про себе і вголос, співайте, записуйте і замальовуйте позитивні установки. Наприклад, "у мене є великий будинок біля моря, і я із задоволенням приймаю в ньому гостей".

Поліпшення

Фахівці з розвитку особистості радять мислити позитивно, щодня дякувати Всесвіту, уникати суспільства негативно налаштованих людей. У практикуючих візуалізацію є свої техніки більш швидкого досягнення своїх цілей.

Дошка візуалізації. Зробіть колаж з картинок і слів, щоб зосередитися на цілях. Композиція повинна викликати сильні позитивні емоції. У центрі — ваше зображення або щось, що символізує вашу мету. Дошка повинна стояти на видному місці. Ви можете доповнювати її, а після досягнення або перегляду цілей замінити на нову. Не соромтеся використовувати символи нескінченності: сяюче сонце, хрест, Будду. Можна також використовувати кольори: якщо ваша мета пов'язана з грошима — зелений, якщо вона лежить в духовній сфері — синій, якщо мова про почуття — рожевий або червоний.

Шакті Гавейн пропонує вести журнал подяк, записувати кожен день свої перемоги, різні ритуали і вправи. Для найпотаємніших бажань і надій (таких, як мрія про сім'ю або народження дитини) підійде "рожевий міхур". Робиться так: чітка картинка подумки оточується рожевим міхуром, який ви відпускаєте у всесвіт — для збору енергії, необхідної для його прояву.

Вправа Стоуна (вона, зокрема, дуже покращує відносини з колегами або босом). Увійдіть в медитативний стан і уявіть вашого недоброзичливця. Тепер уявляйте навколо себе ауру світла, поки не відчуєте тепло. Нехай вона охопить і іншу людину. Подумки скажіть: "твоє ставлення до мене — не моя проблема. Чому б тобі не змінити його?". Уявіть, що ви потискаєте один одному руки або обіймаєтеся.

Свист Річарда Бендлера. Якщо ви хочете змінити щось у своїй поведінці, можна спробувати техніку Річарда Бендлера, одного з творців нейро-лінгвістичного програмування. Ваше завдання — створити і утримати в голові дві картинки: ту, яку ви хочете змінити, і ту, яка робить вас щасливими. Потім помістіть кожну з них в рамку. Спочатку зменшіть приємну картинку і відкладіть її в сторону. Збільште картинку, яку ви хочете змінити, а потім — все навпаки. Постарайтеся почути звук під час зміни розмірів картинок і переміщення, нехай це буде свист.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *