Які прикмети, пов’язані з цукром, обіцяють достаток і щастя вашому дому

Прикмети про розсипану випадково сіль відомі абсолютно всім. Розповімо про те, чого варто чекати, якщо раптом на підлогу або на стіл розсипеться цукор, а також як його варто прибирати, інформує Ukr.Media.

На столі

Найчастіше цукор випадково розсипається на столі, коли ви кладете собі в кухоль пару ложок. У першу чергу це обіцяє фінансове благополуччя і вирішення наявних матеріальних труднощів. Також це може означати придбання найближчим часом заповітної покупки, на яку до цього не вистачало грошей.

Якщо хтось із членів сім'ї зовсім перекинув на стіл цукорницю, то не потрібно засмучуватися і лаятися. Згідно з прикметою, ви можете чекати підвищення заробітної плати і загального рівня доходу. Ви будете стабільні у фінансовому плані.

В особистому та сімейному житті настануть приємні зміни, які принесуть щастя, спокій і теплі спогади надалі. Молодятам випадково розсипаний на стіл цукор обіцяє міцний шлюб, а подружжю, яке давно живе разом, — новий виток у відносинах і нову пристрасть.

На підлозі

У деяких випадках цукор прокидається з ємності, коли його не встигають донести до потрібного місця. Згідно з прикметою, це обіцяє придбання чогось дорогого і цінного після неприємної історії. Якщо у вашому житті протягом довгого часу трапляються проблеми і складні ситуації, то випадково розсипаний по підлозі цукровий пісок говорить про позитивне їх вирішення. Також, згідно з народними повір'ями, це говорить про грошове поповнення в родині і швидке матеріальне благополуччя.

Якщо в родині відбуваються часті суперечки і конфлікти, то розсипаний на підлогу цукор вказує на подальше примирення, міцні відносини і мир між подружжям. Не жалійте цукорницю, що розлетілася на дрібні шматочки, вона обіцяє благополуччя, успіх і достаток, а також великі грошові надходження.

Поруч з дверима

Трапляється, що пакет з цукром рветься перед самими дверима і розсипається біля них на дрібні кристали. У першу чергу це говорить про прихід в будинок бажаних для вас гостей, яких ви давно не бачили. Якщо ж цукровий пісок потрапив безпосередньо у ваші черевики, то це обіцяє можливу поїздку у відпустку або відрядження. Кристали більшою мірою потрапили на килимок біля вхідних дверей — чекайте швидкого ремонту, про який давно мріяли.

Якщо ви вступили в розсипаний біля дверей цукор, то вас чекають великі позитивні зміни в житті. Це може бути нове романтичне знайомство, дружба з приємною людиною або створення міцних відносин з вашим обранцем.

Розсипала жінка

Також існує різниця в тому, хто саме випадково розсипав цукор. Якщо заміжня жінка перекинула цукорницю на кухні або у неї порвався пакет, то це обіцяє її фінансову незалежність. Розсипаний підсолоджувач біля вхідних дверей говорить про швидке повернення чоловіка з дороги. У випадку з перекинутою ложкою цукру під час сімейного обіду, жінці варто чекати невеликої сварки з обранцем, а тоді подальшого примирення.

Самотній дівчині розсипаний цукровий пісок обіцяє швидку зустріч зі своїм судженим, з яким вона побудує міцні стосунки. Між коханими буде міцний зв'язок, пристрасть і повага один до одного. На вірний вибір майбутнього чоловіка вкаже молодій нареченій цукорниця, що випадково перекинулась, або розірваний пакет. Вона точно може бути впевнена, що знайшла підходящого їй чоловіка для створення родини.

Розсипав чоловік

Одружений чоловік, що розсипав цукор, може чекати надбавки до заробітної плати або вдалу угоду в бізнесі. Якщо він незабаром повинен побувати на співбесіді, то вона пройде успішно.

Холостим юнакам розбита цукорниця, а також прокиданий з пакета або з чайної ложки підсолоджувач обіцяє нове знайомство з красивою і порядною дівчиною. Особливо варто звернути увагу, якщо кристали потрапили на підошву взуття і прилипли до неї. Це означає, що обраниця ідеально підходить для серйозних відносин і їй слід запропонувати свою руку і серце. Тоді чоловіка чекатиме з нею світле і щасливе майбутнє.

Як прибрати цукор

Також варто звернути увагу на те, що ж робити з розсипаним цукром. Якщо ви зберете його в совок і вимиєте після цього підлогу, то всіх позитивних прикмет в майбутньому можете не чекати. Таким чином ви власноруч викинете у відро для сміття свій фінансовий достаток, успіх, удачу і сімейне благополуччя. Ви просто позбавляєте себе виконання бажань і заповітних мрій в житті.

Акуратно зберіть цукор за допомогою світлої чистої тканини або паперу. Загорніть його в кульок, щоб він не прокидався знову. Винесіть все на вулицю і висипте кристалики на землю під красиве дерево. Якщо цього зробити не вийде, то помістіть цукор в горщик зі своїми кімнатними рослинами. В обох випадках ви зможете зберегти достаток, процвітання і благополуччя в своєму будинку.

Радійте, якщо хтось у вашій родині просипав цукор. У будь-якому випадку це означатиме позитивні зміни у вашому житті. Самотні люди можуть розраховувати на нові відносини, а між подружжям знову спалахне колишня пристрасть.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *