Капкан бідності — звички, що не дають людині досягти успіху

Психологи виділяють кілька звичок, які міцно тримають людину в капкані злиднів і не дають із неї вирватися, інформує Ukr.Media.

Нерозумна економія

Це коли ви вирушаєте за тридев'ять земель заради дрібної знижки. Купуєте дешеві та свідомо погані речі, які швидко ламаються та втрачають товарний вигляд. Чому? Тому що скупий платить двічі — за такої економії це гарантований фінал.

Неякісні харчові продукти спричинять проблеми зі здоров'ям, а це витрати на лікарів. Знижки абсолютно нівелюються вартістю громадського транспорту чи бензину. Замість одягу, що втратив форму після першого ж прання, доведеться купувати інший. І це лише фінансові мінуси. Якщо ж рахувати витрачений час і отримані негативні емоції, ви явно залишаєтеся в програші.

Любов до грошей

Хоч як парадоксально не звучало, любов до грошей — це шлях до вічної бідності. Але особлива любов, фанатична і нестримна. Коли все, що ви бачите навколо себе, приймає тільки форму грошового еквівалента, коли ви нездатні насолоджуватися смаком їжі в гостях, тому що підраховуєте, скільки господарі витратили на святкове частування, коли вас не тішить подарована другом книга і ви не звертаєте уваги на те, що це ваш улюблений автор, а нарікаєте, що товариш на вас заощадив.

Як показує практика, люди, які так шалено ставляться до грошей, зазвичай, залишаються без них.

Табу та заборони

«Це занадто дорого для мене», «Я на це не заслуговую», «Не жили добре, нема чого й починати». Якщо хоч одна з цих фраз або якась аналогічна є у вашому лексиконі, багатим вам не бувати. Тому що ви самі накладаєте на себе безліч обмежень. І не даєте собі жодних можливостей.

Психологи кажуть, що процес заборони йде по наростаючій. Спочатку ви не дозволяєте собі, наприклад, якісну їжу. Потім накладаєте заборону на пристойний одяг. Далі починаєте заощаджувати на комфорті. А в результаті залишаєтеся не лише у злиднях, а й на самоті. Тому що почуття та емоції ви теж собі не дозволяєте.

Пошук друзів по нещастю

Погано, якщо ви самі постійно скаржитесь на життя. Але набагато гірше, коли ви знаходите собі соратників. Така компанія, яка навіть складається з двох людей, — болото, яке засмоктує і не дає змінити своє життя на краще.

Що робити?

Із «бідними» звичками треба боротися. Як? Ну звісно, звичками «багатими». Їх щонайменше три.

Рахуйте. Не лише гроші, а й час. І наочно переконайтеся, що за ті години, які були витрачені на поїздку до магазину знижок, ви б заробили значно більше нібито зекономленого.

Складіть список того, що «не про вашу честь». І виконайте хоча б один пункт із цього списку. Купуйте, наприклад, чашку кави у дорогому кафе. Одна чашка кави вас точно не розорить. Але зате дасть вам зрозуміти, що ви цього заслуговуєте.

Надайте життю смак. І колір. Бо у бідних вона, як відомо, прісна та сіра. Купуйте трохи незнайомих приправ і готуйте з ними. Купуйте яскравий шарф або помаду незвичного кольору. Загалом дозволяйте собі все, що можете і хочете дозволити. А можете і хочете багато. І поступово ваші «бідні» звички втечуть під натиском «багатих», зміниться ваша самооцінка. А разом із нею — і життя.

Джерело: ukr.media

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Один коментар

 1. Я хотіла б поділитися своїм чудовим досвідом роботи з ворожкою Марією Миколаївною. Її талант і здатність передбачати майбутнє просто вражають. Завдяки її допомозі я змогла повернути мого чоловіка і відновити нашу сім’ю.

  Спочатку я була скептично налаштована щодо ворожки та містики загалом, але я була настільки відчайдушною і готовою на все, щоб повернути свого коханого, що зважилася на консультацію з Марією Миколаївною. Від самого початку я відчула силу її енергії та впевненість у тому, що вона може допомогти мені.

  Марія Миколаївна провела для мене глибоке ворожіння, використовуючи різні техніки та інструменти, щоб отримати чітке уявлення про мою ситуацію і причини, що призвели до розставання. Її точність в описі мого життя і стосунків була вражаючою. Вона не тільки розкрила деталі минулого, а й дала мені надію на майбутнє.

  Одним із найважливіших моментів була її допомога у виправленні мого емоційного стану та спрямуванні позитивної енергії на відновлення стосунків. Вона дала мені мудрі поради та запропонувала ритуали, які допомогли мені відновити контакт із моїм чоловіком і подолати наші розбіжності.

  Через деякий час я почала помічати позитивні зміни в наших стосунках. Мій чоловік став більш відкритим і уважним, і ми почали знаходити спільну мову знову. Поступово ми долали перепони, які призвели до нашого розставання, і врешті-решт змогли відновити нашу сім’ю.

  Я щиро вдячна цій чудовій жінці за її щиру увагу та турботу про моє щастя. Її дар допоміг повернути мого чоловіка і возз’єднати нашу сім’ю, і я не можу їй цього достатньо висловити. Якщо ви опинилися в ситуації, коли вам потрібна допомога, я настійно рекомендую звернутися до Марії Миколаївни. Її професіоналізм, інтуїція та вміння працювати з енергією дійсно вражають.

  Якщо у вас виникли життєві труднощі, то зателефонуйте Марії Миколаївні за телефоном +38 097 2055050 або на ватцап, вайбер +49 160 4516821

  No votes yet.
  Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *