«Київстар» з 1 вересня припинить дію 10 вигідних тарифів

Компанія «Київстар» з 1 вересня 2019 року відключає 10 пакетів, і переводить абонентів на інші тарифні плани. Часто — на більш дорогі, інформує Ukr.Media.

«Компанія проаналізувала поточні пакети, і зрозуміла, що їй нераціонально технічно обслуговувати їх усі. Абонентів переводять на схожі тарифи», — повідомив менеджер «Київстар».

Насправді людям пропонують більш дорогі пакети. Наприклад, абонентів з пакетом «Київстар 4G преміум 2018» з початку осені автоматично переведуть на пакет «Київстар 4G бізнес», якщо не буде відмови з боку клієнта. Новий пакет на 25 гривень дорожче, відбувається подорожчання послуги з 475 грн до 500 грн, тобто на 5,3%.

При цьому змінюється структура пакету. У «Київстар 4G преміум 2018» входило 1000 хвилин розмови по країні і 25 хвилин за кордон. В пакеті «Київстар 4G бізнес» немає 25 закордонних дзвінків. Але там закордон включений в базові 1000 хвилин: це час відводиться для розмов в Україні і в трьох закордонних напрямках — Польща, Італія, Росія.

При цьому зберігається 1000 смс-повідомлень і безлімітний інтернет.

Якщо людина автоматично перейде на рекомендований (підвищений) тариф — збереже знижки, які мав. Якщо вибере інший тарифний план і не послухається рекомендацій «Київстар» — втратить їх.

Автоматичне перемикання на новий тариф відбудеться з 1 вересня.

Коментар від Київстар

Інформація про «переведення абонентів на дорожчі тарифи» не відповідає дійсності. Насправді, мова йде про покращення умов обслуговування для абонентів 10 застарілих архівних контрактних тарифів. Абоненти отримають безлімітний мобільний інтернет замість обмеженого пакета мегабайтів, можливість телефонувати на популярні напрямки за кордон без додаткової плати. Також без додаткової плати вони зможуть користуватися: фіксованим інтернетом оператора, додатками Kyivstar Go TV та Київстар Футбол, Mobile ID та деякими сервісами від Microsoft. Також всі абоненти можуть самостійно перейти на будь-який інший актуальний тариф, якщо запропонований компанією їм не підійде. При цьому, для більшості з зазначених тарифів абонентна плата стане меншою на 10-20%, або залишиться тією ж. Лише у 2 старих контрактних тарифах, де обслуговується менше 1000 абонентів, абонплата зросте на 5%, при цьому ці абоненти отримають багато безлімітних і нетарифікованих послуг, якими раніше не могли користуватись.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *