Що робити, якщо вас не цінують на роботі: 5 порад допоможуть зрозуміти, йти чи залишитися

Як показує статистика, багато хто з нас працює заради поваги, визнання своїх заслуг. Але, на жаль, іноді через різні чинники на роботі не цінують, інформує Ukr.Media.

Звичайно, найпростіша відповідь на питання в заголовку статті — звільнитися. Але давайте розглянемо не такі кардинальні заходи.

Проаналізуйте свою роботу

Першочерговий пункт. Іноді ми неадекватно оцінюємо свої заслуги. Подивіться на роботу колег, керівництва, складіть список своїх досягнень і невдач і дайте собі відповідь на запитання: чи справді я добре працюю?

Говоріть про свої успіхи

Це не означає, що потрібно хвалитися ними на кожному кроці. Звісно, якщо ваше керівництво компетентне, воно й так бачить ваші досягнення. Однак, і скромничати теж не варто. Є речі, за якими начальство не може встежити, і ваша робота просто залишиться непоміченою.

Не соромтеся висловлювати свою думку

Це абсолютно нормальна ситуація для будь-якого співробітника. На загальних зустрічах, зборах, не відмовчуйтеся. Висловлюйте свою точку зору. Якщо в якійсь конкретній ситуації вона вкрай негативна, сформулюйте свою думку максимально коректно й аргументовано висловлюйтеся.
Якщо ви постійно мовчите, не дивно, що керівництво і колеги вас просто не помічають, а відповідно, і ваш внесок у роботу.

Розумно підходьте до вибору робочих завдань

Дуже здорово, якщо ви активний співробітник, який завжди готовий допомогти. Але не варто розкидатися на непотрібні для вашого розвитку завдання, наприклад, колег. Вам потрібно братися за ті проєкти, які допомагають вашому розвитку і вагомі для компанії.

Поговоріть із керівництвом

Якщо перераховані вище пункти не допомагають, варто відверто поговорити з начальником. Складіть список ваших заслуг, того, що ви вклали в компанію і сміливо йдіть до керівника. Запитайте, які недоліки бачить він у вашій роботі, що порекомендує для вашого професійного зростання. За його відповідями ви зрозумієте, чи дійсно він не цінує вас, чи це просто ваше враження. Ба більше, ваш шеф також зверне увагу на те, що ви переймаєтеся своєю роботою та розвитком.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *