Uber зазнає великих збитків

Uber Technologies Inc. минулоріч продовжила нарощувати обсяг перевезень і виручку, хоча й зіткнулася з низкою проблем. Згідно з фінансовим звітом, виручка компанії, що базується в Сан-Франциско, в 4-му кварталі зросла до трьох попередніх місяців на 12% – до 2,26 млрд доларів. Збиток скоротився до 1,1 млрд доларів, передає Ukr.Media.

Непублічна компанія не зобов'язана публікувати свої фінансові результати, і вона також не надала показники за попередній рік. При цьому результати за всі чотири квартали року Uber надала. Як показав звіт, кожного кварталу, в порівнянні з попереднім, її продажі росли, мінімум, на 10%.

Валовий обсяг замовлень, тобто сума до вирахування приблизно комісії за поїздку в розмірі близько 25%, склав 11,06 млрд доларів, що на 14% перевищує показник 3-го кварталу. Ця сума, що включає показники бізнесів таксі, доставки готових страв і вантажоперевезень, підвищилася, приблизно, на 60% до попереднього року. Тоді, як повідомила на той момент WSJ, показник склав 6,9 млрд доларів.

Річний збиток Uber склав 4,46 млрд доларів за продажів у розмірі 7,36 млрд доларів. Збиток без урахування окремих статей, у тому числі, відсотків, податків, зносу і амортизації, в 4-му кварталі склав 775 млн доларів, тоді як у 3-му кварталі минулого року збиток склав 1,02 млрд доларів.

Однак швидкість пропалювання коштів не настільки висока, як можна було б припустити, виходячи з такого збитку. У минулому кварталі ця сума склала всього 40 млн доларів у порівнянні зі збитками в 1,1 млрд доларів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *