Ви, часом, не ‘дотер’? Призовий фонд чемпіонату Dota 2 складає 23 мільйони доларів

Як відомо, Dota вже стала не просто улюбленою комп'ютерною грою мільйонів користувачів, а і є однією з найпопулярніших дисциплін у кіберспорті. За останні кілька років гра зібрала навколо себе безліч шанувальників, які об'єдналися в професійні команди. Зараз для них щорічно влаштовують повноцінні чемпіонати, передає Ukr.Media.

 7 серпня, стартує новий турнір Dota 2 International. Популярність такого кіберспорту по всьому світу стала досить прибутковою справою. Тому не дивно, що цьогорічний призовий фонд перевищує показники попередніх років.

Як розповіли організатори турніру, команда переможець отримає приз у 10 мільйонів доларів. Також стало відомо, що переможці торішніх змагань International – команда Wings, у цьому році не буде брати участь у турнірі.

До слова, геймерські експерти вже придивляються до команд-учасників, щоб передбачити майбутнього переможця. Серед фаворитів Evil Geniuses (переможці 2015 року), китайська команда LGD, європейська команда OG і дві російські команди – Virtus Pro і Team Empire.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *