Центр культурних досліджень створив електронний каталог можливостей для митців – МКІП

Центр культурних досліджень створив електронний каталог можливостей для митців – МКІП 05.12.2023 04:41 Укрінформ Український центр культурних досліджень створив електронний каталог можливостей для представників сфери культури.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики, передає Укрінформ.

Зазначається, що каталог розроблено для посилення спроможності українських митців та культурних інституцій. Він містить короткий огляд закладів та установ, а також міжнародних програм і проєктів, які надають підтримку фахівцям у галузі культури.

"Каталог охоплює галузь культури в широкому розумінні, а саме: мистецтво, креативні індустрії, аудіовізуальне мистецтво, нематеріальну культурну спадщину. Кожна сторінка документа містить посилання, за яким користувач зможе отримати додаткову інформацію, подивитися актуальні дослідження, що стосуються галузі культури, а також подати заявку для отримання гранту чи для участі в конкурсі", – йдеться у повідомленні.

Ознайомитися з каталогом можна за посиланням.

Як повідомлялося, у Києві відбулася презентація інформаційно-комунікаційної системи обліку нерухомих об’єктів культурної спадщини "Державний реєстр нерухомих пам’яток України" (єПам’ятка).

Культура Мистецтво Каталог МКІП

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *