Цикл статей, присвячений джазовій музиці в Україні, вперше вийде англійською мовою

Цикл статей, присвячений джазовій музиці в Україні, вперше вийде англійською мовою 03.01.2024 15:35 Укрінформ Український інститут у співпраці з Київською муніципальною академією музики імені Рейнгольда Глієра ініціював збірку статей про джазову музику в Україні.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє у Телеграмі.

"Мета цієї ініціативи — дати міжнародній спільноті глибоке уявлення про яскраву українську музичну сцену", – ідеться у повідомленні.

Збірка "Музика в Україні: гармонія та стійкість" складається з трьох тематичних блоків: "Українська музична індустрія під час війни", "Голоси українських музикантів: Рефлексії про війну", "Українська джазова сцена: Ретроспектива".

Матеріали для статей збиралися серед джазових кафедр музичних академій Києва та Харкова, музичних критиків, а також партнерів у Польщі, зокрема європейського джазового журналу JAZZ FORUM та фундації Jazzpopolsku.

Цикл статей, присвячений джазовій музиці в Україні, вперше опублікували англійською мовою за роки незалежності.

Як повідомляв Укрінформ, за словами т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва, культура є одним з інструментів просування імперських наративів Росії, тому сильні позиції в ЮНЕСКО були надзвичайно важливі для неї. Проте наразі Україна поступово витісняє Росію.

Музика Англійська мова Джаз МКІП

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *